#
#
#
#
#
#

Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Sbírkové konto na opravu guthových varhan v Čisté:

3167471369/0800

Děkujeme!

Svátek

Svátek má Erika

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Mezinárodní den dětské knihy

Zítra má svátek Richard

Aktuální počasí

Počasí dnes:

2. 4. 2020

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Svazek obcí mikroregionu

MikroregionČistá - Senomaty

Odkazy

logo

#

#

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Malovaná mapa

Malovaná mapa Rakovnicla

Ocenění

Vesnice Středočeského kraje roku 2013

ČISTÁ

Vesnice Středočeského kraje roku 2013

Zlatá stuha
ZLATÁ STUHA
za vítězství v krajském kole

Mobilní aplikace

V obrezeGoogle playApp Store

Kontakt

Obecní úřad:

Čistá čp. 1
270 34 Čistá u Rakovníka

tel. 313 549 454
fax 313 549 489

Stavební úřad:

313 549 010

cista.obecni-urad@seznam.cz

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Interaktviní mapa

Mapa

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Obsah

Školní vánoční turnaj ve stolním tenise se uskutečnil 20. 12. 2019.
Konečné výsledky: 4. třída – chlapci: 1. Bedenk Denis 2. Šindler Ondra 3. Wlach Alex 4. Bezstarosti Patrik 5. Janich Jan 6. Tintěra Vítek 5. třída – chlapci: 1. Blecha Jan 2. Turek Prokop 3. Hedvičák Dominik 4. Reed James 5. Fišer David Nejstarší chlapci: 1. Marek Michal 2. Král Petr 3. Kašpar Petr 4. Kalán Robert 5. Plešinec Jan Děvčata: 1. Králová Iveta 2. Švarcová Lili 3. Razýmová Věnka 4. Richtrová Ludmila 5. Pavlisová Tereza 6. Novotná Ema
Vánoční turnaj dospělých ve stolním tenise se uskutečnil 28. 12. 2019 za účasti 20 hráčů.
Konečné výsledky: 1. Lepka ml. Čistá, 2. Franěk Nouzov, 3. Bedenk Čistá, 4. Bezstarosti Čistá, 5. Zeman Nouzov, 6. Šťastný Nouzov, 7. Sebránek Kožlany, 8. Richtr Čistá, 9. Petřík Kladno, 10. Demchuk Nouzov 

 

Sezona 2019/2020

RSST Rakovník - OP II. třídy, muži 2019/2020

Tabulka soutěže po  kole - Základní část

Pořadí   Mužstvo U V R P K Sety Zápasy Body              
1. Postupující So. Hředle C 17 13 2 2 0 669:481 190:116 45              
2. Postupující So. Rakovník C 18 11 3 4 0 656:585 175:149 43              
3.   SK Přílepy A 17 9 3 5 0 608:543 169:137 38              
4.   So. Olešná B 17 8 4 5 0 631:558 167:139 37              
5.   So. N. Strašecí B 18 8 3 7 0 591:558 172:152 37              
6.   RC Rakovník B 18 7 5 6 0 639:586 165:159 37              
7.   TJ Čistá A 17 9 0 8 0 630:499 176:130 35              
8.   Žst. Rakovník A 18 7 2 9 0 607:621 156:168 34              
9.   SK Skryje A 18 8 0 10 0 548:618 148:176 34              
10.   So. Křivoklát A 18 5 5 8 0 571:596 158:166 33              
11. Sestupující FC Jesenice A 18 6 3 9 0 568:658 151:173 33              
12. Sestupující So. Nesuchyně B 18 0 0 18 0 367:782 81:243 18

 

Výsledky

1 OP II. Ne 06.10.19
10:00
SK Přílepy A TJ Čistá A 10 : 8  37 : 34 Oficiální Oficiální
Kraus J.
 
41. týden roku 2019
2 OP II. Ne 13.10.19
10:00
TJ Čistá A - So. Nesuchyně B 16 : 25  0 : 17 Oficiální Oficiální
Kraus J.
 
42. týden roku 2019
3 OP II. Pá 18.10.19
19:00
So. Rakovník C - TJ Čistá A 10 : 8  39 : 34 Oficiální Oficiální
Kraus J.
 
43. týden roku 2019
4 OP II. Pá 25.10.19
19:00
TJ Čistá A So. Křivoklát A 15 : 3  48 : 17 Oficiální Oficiální
Kraus J.
 
44. týden roku 2019
5 OP II. St 30.10.19
18:00
Žst. Rakovník A - TJ Čistá A 12 : 6  37 : 25 Oficiální Oficiální
Kraus J.
 
46. týden roku 2019
7 OP II. Pá 15.11.19
17:30
RC Rakovník B - TJ Čistá A 11 : 7  42 : 26 Oficiální Oficiální
Kraus J.
 
47. týden roku 2019
8 OP II. Ne 24.11.19
10:00
TJ Čistá A - So. N. Strašecí B 10 : 8  40 : 31 Oficiální Oficiální
Kraus J.
 
48. týden roku 2019
9 OP II. Ne 01.12.19
10:00
SK Skryje A - TJ Čistá A 10 : 8  34 : 27 Oficiální Oficiální
Kraus J.
 
49. týden roku 2019
10 OP II. Ne 08.12.19
10:00
TJ Čistá A - FC Jesenice A 13 : 5  46 : 23 Oficiální Oficiální
Kraus J.
 
6 OP II. Ne 08.12.19
19:00
TJ Čistá A - So. Olešná B 16 : 2  50 : 12 Oficiální Oficiální
Kraus J.
 
50. týden roku 2019
11 OP II. Ne 15.12.19
17:30
So. Hředle C - TJ Čistá A 11 : 7  37 : 27 Oficiální Oficiální
Kraus J.
 
01. týden roku 2020
22 OP II. Pá 03.01.20
18:00
TJ Čistá A - So. Hředle C 8 : 10  33 : 37 Oficiální Oficiální
Kraus J.
 
02. týden roku 2020
12 OP II. Ne 12.01.20
10:00
TJ Čistá A - SK Přílepy A 11 : 7  41 : 26 Oficiální Oficiální
Kraus J.
 
03. týden roku 2020
13 OP II. St 15.01.20
19:00
So. Nesuchyně B - TJ Čistá A 8 : 10  28 : 30 Oficiální Oficiální
Kraus J.
 
04. týden roku 2020
14 OP II. Ne 26.01.20
10:00
TJ Čistá A - So. Rakovník C 8 : 10  32 : 34 Oficiální Oficiální
Kraus J.
 
05. týden roku 2020
15 OP II. Čt 30.01.20
18:00
So. Křivoklát A - TJ Čistá A 4 : 14  22 : 46 Oficiální Oficiální
Kraus J.
 
16 OP II. Ne 02.02.20
10:00
TJ Čistá A - Žst. Rakovník A 11 : 7  41 : 26 Oficiální Oficiální
Kraus J.

   

Úspěšnost

Úspěšnost jednotlivců v mužstvech po  kole - Základní část

 

Pořadí Hráč Mužstvo Utkání Zápasy Výhry Prohry Sety Úspěšnost
 
1. Lepka Martin TJ Čistá A 11 39 36 3 113 : 22 92,31 %
2. Kadavý Václav TJ Čistá A 8 29 23 6 75 : 34 79,31 %
3. Bezstarosti Václav TJ Čistá A 16 58 38 20 131 : 90 65,52 %
4. Bedenk Pavel TJ Čistá A 16 58 29 29 115 : 109 50,00 %
5. Lepka Martin st. TJ Čistá A 4 13 5 8 22 : 30 38,46 %
6. Musil Miroslav TJ Čistá A 10 36 10 26 51 : 90 27,78 %
7. Bedenková Lucie TJ Čistá A 2 5 0 5 0 : 15 0,00 %