#
#
#
#
#
#

Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Sbírkové konto na opravu guthových varhan v Čisté:

3167471369/0800

Děkujeme!

Svátek

Svátek má Svatoslav

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Mezinárodní den zdravotně postižených

Zítra má svátek Barbora

Aktuální počasí

Počasí dnes:

3. 12. 2020

zatazenosesnez

Bude zataženo, občas sněžení nebo sněhové přeháňky, na východě postupně srážky smíšené nebo dešťové, zpočátku i mrznoucí. Denní teploty -2 až 2°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Svazek obcí mikroregionu

MikroregionČistá - Senomaty

Odkazy

logo

#

#

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Malovaná mapa

Malovaná mapa Rakovnicla

Ocenění

Vesnice Středočeského kraje roku 2013

ČISTÁ

Vesnice Středočeského kraje roku 2013

Zlatá stuha
ZLATÁ STUHA
za vítězství v krajském kole

Mobilní aplikace

V obreze

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Volně ke stažení:

Google playApp Store

Kontakt

Obecní úřad:

Čistá čp. 1
270 34 Čistá u Rakovníka

tel. 313 549 454
fax 313 549 489

Stavební úřad:

313 549 010

cista.obecni-urad@seznam.cz

Kalendář

Interaktviní mapa

Mapa

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Obsah

Sezona 2020/2021

RSST Rakovník - OP I. třídy, muži 2020/2021

Tabulka soutěže po  kole - OP I. třídy

Pořadí   Mužstvo Utkání Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Postupující So. Olešná A 2 2 0 0 30:6 6
2.   So. Hředle C 2 2 0 0 21:15 6
3.   So. Lány C 2 1 0 1 19:17 4
4.   So. N. Strašecí A 1 1 0 0 16:2 3
5.   R. Třtice A 1 1 0 0 11:7 3
6.   RC Rakovník A 1 1 0 0 10:8 3
7.   So. Rakovník B 2 0 0 2 15:21 2
8.   SK Pavlíkov A 2 0 0 2 5:31 2
9.   So. Janov A 1 0 0 1 8:10 1
10. Sestupující So. Nesuchyně A 1 0 0 1 6:12 1
11. Sestupující TJ Čistá A 1 0 0 1 3:15 1
 
Zápasy:
1 OP I. Ne 04.10.20
10:00
So. Olešná A - TJ Čistá A 15 : 3    sety 46 : 22
 
Školní vánoční turnaj ve stolním tenise se uskutečnil 20. 12. 2019.
Konečné výsledky: 4. třída – chlapci: 1. Bedenk Denis 2. Šindler Ondra 3. Wlach Alex 4. Bezstarosti Patrik 5. Janich Jan 6. Tintěra Vítek 5. třída – chlapci: 1. Blecha Jan 2. Turek Prokop 3. Hedvičák Dominik 4. Reed James 5. Fišer David Nejstarší chlapci: 1. Marek Michal 2. Král Petr 3. Kašpar Petr 4. Kalán Robert 5. Plešinec Jan Děvčata: 1. Králová Iveta 2. Švarcová Lili 3. Razýmová Věnka 4. Richtrová Ludmila 5. Pavlisová Tereza 6. Novotná Ema
Vánoční turnaj dospělých ve stolním tenise se uskutečnil 28. 12. 2019 za účasti 20 hráčů.
Konečné výsledky: 1. Lepka ml. Čistá, 2. Franěk Nouzov, 3. Bedenk Čistá, 4. Bezstarosti Čistá, 5. Zeman Nouzov, 6. Šťastný Nouzov, 7. Sebránek Kožlany, 8. Richtr Čistá, 9. Petřík Kladno, 10. Demchuk Nouzov